Reštauračné miestnosti

Reštaurácia má kapacitu na sedenie – 64 osôb. Je to príjemná miestnosť s interiérovým krbom, dvoma vchodmi (jeden samostatný zo strany parkoviska, druhý zo strany penziónu). Reštaurácia má možnosť prepojenia s malým a veľkým salónikom a môže tak vytvoriť priestor pre viac ako 100 sediacich osôb. Pri svadbách s tanečným parketom je prepojením týchto troch miestností zabezpečené pohodlie pre približne 70 až 80 svadobných hostí. Reštaurácia je ozdobená tradičnými čierno-bielymi fotografiami Jána Lazoríka z Krivian, ktoré zobrazujú život na vidieku v minulosti.

Malý salónik s kapacitou 12 osôb sediacich pri stole (pri školskom sedení sa počet zvyšuje až na 20). Je to menšia miestnosť, ktorá sa nachádza v odľahlejšom kúte areálu; a zaručí vám príjemné a ničím nerušené súkromie. Súčasťou je interiérový krb. Možnosť prepojenia na reštauráciu. V blízkosti sa nachádza parkovisko s dostatočným počtom parkovacích miest.

Veľký salónik má kapacitu na sedenie pri stoloch 26 osôb. Je to obľúbený salónik s krbom a možnosťou prepojenia na reštauráciu. Využívaný je verejnosťou alebo počas rôznych rodinných a firemných podujatí. V blízkosti tejto miestnosti sa nachádza extra WC (pre imobilných klientov; a s prebaľovacím pultom) a tiež zadný vchod do areálu. Tento je tiež vchodom pre klientov s obmedzenou schopnosťou pohybu a pre rodiny s deťmi v kočiaroch.

Vínna pivnica s kapacitou 26 osôb je dreveno-kamenná podzemná miestnosť, ktorá má samostatný vchod, samostatné WC a kuchyňu. Zabezpečené je tak súkromie oslavujúcich alebo radiacich sa (pri firemných akciách). Vínna pivnica má vnútorný krb a prepojená je na vínny archív. Ideálna aj pre firemné ochutnávky vína so someliérom. Priamo pred vínnou pivnicou nájdete parkovisko.

Koliba má kapacitu 50 osôb (30+20). Je to samostatne stojaca budova vystavaná v tradičnom ľudovom štýle. Na dvoch poschodiach dominuje drevo, krbová piecka a tiež postava maskota koliby – Smädného mnícha. Koliba má samostatné WC, kuchyňu, vchod, parkovacie miesta.

Letná terasa predstavuje miesto na sedenie pre 86 osôb. Na mohutnom drevenom nábytku vás poteší pestrá ponuka jedál (rovnaká ako v reštaurácii a na salaši), čerstvý vzduch a i výhľad na dominantu regiónu – Šarišský hrad. Letná záhrada je jediným miestom, kde je možné fajčiť (celý reštauračný priestor i areál vrátane ubytovania je nefajčiarsky).

Letná záhrada – party stan sa nachádza v exteriéri a je najnovším prírastkom v areáli ŠARIŠ PARK. Kapacita stanu je 150 osôb. V prevádzke je len v letnom období od mája do septembra. Má vlastný vchod, bar, samostatné WC. Počas chladnejších dní tu existuje možnosť zapožičania výhrevných telies.

Celková kapacita areálu ŠARIŠ PARK je približne 500 osôb (stoličiek).

Stravovanie
salaš
reštaurácia
koliba
vínna pivnica
terasa
party stan
salóniky
sypanec
múčna výroba
mäsová výroba
Ubytovanie
penzión
drevenice
ohrada pre zvieratá a jazdiareň
detské ihrisko
Relax
wellness - saunový svet
bazén s atrakciami
masáže
tenisový kurt
Pre firmy
reštaurácia
koliba
vínna pivnica
party stan
salóniky
školiaca miestnosť
humno
amfiteáter
Pre rodiny
reštaurácia
koliba
vínna pivnica
party stan
salóniky
humno
detské ihrisko
Copyright © 2009-2017 ŠARIŠ PARK | Investor MART – SK, s.r.o. | Webdesign a redakčný systém dodáva MANETI

ŠARIŠ PARK, Železničná 1900, 082 21 Veľký Šariš | recepcia@sarispark.sk | +421 51 747 04 22